Tahák: Jak na sociální média v roce 2017? Kdy a co publikovat?

487

V současné době lidé sdílejí 1,3 miliónů sdělení, a to každou minutu na Facebooku nebo Twitteru a získávají tak pět krát vyšší angažovanost příspěvku. Netřeba připomínat, že sociální média se neustále mění a je těžké být stále ne vrcholu, když se všechny změny odehrávají rychlostí blesku. Naštěstí jsou tu nástroje, blogy a infografiky, které nám to vše usnadní a které pomáhají personálnímu marketingu tyto trendy následovat i pro zaměstnavatele.

Hr marketing a sociální sítě

Pokud jsou sociální média součástí vašeho HR marketingu, tak zde máte skvělého průvodce. Kdy je vhodné, dle konkrétního sociálního kanálu, umístit váš příspěvek nebo pracovní inzerci, banner nebo reklamu. Nahrát vaše kariérní video nebo spustit náborovou kampaň se dozvíte v této skvělé infografice. I já zapomínám, jaký obrázek má mít rozměr a rozlišení pro můj post na Facebooku nebo jak je velká miniatura na YouTube, včetně skvělých námětů na klíčová slova a nové aplikace.

Tahák na sociální médie v roce 2017Zdroj: socialmediaweek.org

- Reklama -
Předchozí článekJaké je vaše strategie pro hledání práce nebo nového zaměstnání?
Další článekMáte svého specialistu na sociální-náborový marketing? SMMR: Social Media Marketing Recruiter
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.