Tohle v práci raději neříkejte…

826

Firemní politika může být někdy dosti obtížná. Někdy je poměrně snadné říci špatnou věc, když jste ve stresu, nebo máte pocit, že se k vám někdo choval nespravedlivě.

Možná jste způsobili urážku kritizováním někoho nevhodným nebo špatně zvoleným způsobem. Nebo možná jste byli vy, kdo byl kritizován a odpověděli jste tím, že jste se pokoušeli přesunout vinu na někoho jiného. Je snadné píchnout do vosího hnízda, když pracujete s různými lidmi v různých prostředích a někdy dosti stresujícím.

Pokud vám tyto situace zní povědomě začněte přemýšlet. Je vůbec možné mluvit poctivě v práci, aniž by ubližovali druhým? Když vznikne nějaký problém, nemyslete na to, jak se mu vyhnout – místo toho se snažte být součástí jeho řešení.

Získání těchto dovedností se nestane přes noc, a proto je dobré vědět co v práci neříkat a čemu se vyvarovat. Takže příště až vzniknou nové potíže ve vaší práci, přemýšlejte, než začnete mluvit – mohlo by to být začátek vaší příležitosti. Koukněte na infografiku a naučte se pár slovíček.

TIP:  Top 10 novoročních předsevzetí pro úspěšnou kariéru v roce 2016!

 

Zdroj: www.headwaycapital.com

- Reklama -