Tohle v práci raději neříkejte…

153

Firemní politika může být někdy dosti obtížná. Někdy je poměrně snadné říci špatnou věc, když jste ve stresu, nebo máte pocit, že se k vám někdo choval nespravedlivě.

Možná jste způsobili urážku kritizováním někoho nevhodným nebo špatně zvoleným způsobem. Nebo možná jste byli vy, kdo byl kritizován a odpověděli jste tím, že jste se pokoušeli přesunout vinu na někoho jiného. Je snadné píchnout do vosího hnízda, když pracujete s různými lidmi v různých prostředích a někdy dosti stresujícím.

Pokud vám tyto situace zní povědomě začněte přemýšlet. Je vůbec možné mluvit poctivě v práci, aniž by ubližovali druhým? Když vznikne nějaký problém, nemyslete na to, jak se mu vyhnout – místo toho se snažte být součástí jeho řešení.

Získání těchto dovedností se nestane přes noc, a proto je dobré vědět co v práci neříkat a čemu se vyvarovat. Takže příště až vzniknou nové potíže ve vaší práci, přemýšlejte, než začnete mluvit – mohlo by to být začátek vaší příležitosti. Koukněte na infografiku a naučte se pár slovíček.

Přečíst
10 způsobů, jak účinně snížit váš stres z práce

 

Zdroj: www.headwaycapital.com

- Reklama -
Předchozí článekJaké jsou klíčové faktory úspěchu? Studie Gallup
Další článekMalé a střední podniky bijí na poplach kvůli nedostatku zaměstnanců
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.