Tvoříte životopis? Zkuste tento šikovný a bezplatný nástroj

163

Potřebujete dotáhnout váš životopis, aby byl v pořádku a měli jste s ním úspěch? Ušetřete si stres a použijte tento šikovný a bezplatný nástroj. Dokonce i hotové šablony v aplikaci Microsoft Word mohou chvíli trvat vyladit a dokončit.

Návrhář Mitch Samuels zjednodušuje proces pomocí funkce „Ceev“, která automaticky převede stávající data z vašeho LinkedInu do ohromujícího životopisu přímo ve vašem prohlížeči a to hned.

Rozšíření pro Google Chrome nabízí řadu šablon a barevných schémat, které lze použít, aby životopis odpovídal vaší osobě nebo úloze, o kterou se ucházíte. Jednoduše klikněte a přepínejte a nástroj za vás udělá zbytek.

Vzhledem k tomu, že je stále ve vývojové fázi, může Ceev vynechat některé důležité údaje z konečného výsledku. Chcete-li to vyřešit, můžete přidat příslušné informace v rámci své specializované funkce úpravy.

Podívejte se, jak to funguje ve videu níže, a zkuste to hned.

- Reklama -
Předchozí článekTato tři klíčová témata v rozvoji vaší firmy nepodceňujte
Další článekMáte osobní nebo kariérní cíle?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.