Umělec s excelem

241

Japonský umělec Tatsuo Horiuchi již více než 15 let kreslí jemné detaily hor, třešňových květů a hustých lesů s nejméně pravděpodobným nástrojem, kterým je Microsoft Excel. 77letý ilustrátor se vyhýbal myšlence platit za drahé malířské potřeby nebo dokonce i základní kreslící program pro svůj počítač.

Sám říká, že preferuje aplikaci Excel dokonce i přes Microsoft Paint, protože má více funkcí a je jednodušší k použití. Použitím jednoduchého vektorového kreslení a nástroje vyvinutého především pro grafy a jednoduché tvary Horiuchi místo toho kreslí panoramatické scény života ve venkovském Japonsku a okolí. Když chcete tvořit, je to jen o tom, chtít, jak vidíte, vše ostatní jsou pouze výmluvy.

Detail jeho tvroby: pasokonga.com

- Reklama -
Předchozí článekPracovní servery a portály jsou mrtvé
Další článekJak změnit firemní kulturu?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.