Uvízli jste v kariéře, životě nebo vztahu?

149

Pokud jde o řízení vaší kariéry nebo života, jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat pro sebe, je identifikovat kouče, který vám pomůže objevit vaše klíčové zkušenosti, schopnosti a pomoci vám k úspěchu nebo jen klidu, o který se snažíte.

Někdo, kdo prožil problémy a překonal veškeré obtíže. Ten, kdo ví, co to znamená, aby něco bylo nebo se stalo úspěšné. Nemusíte se omezovat na jednoho kouče, můžete je zvolit pro určité kvality a zkušenosti, které mají různí potenciální koučové – jeden může být skvělý komunikátor a vyjednavač, druhý může být odborníkem na vaši oblast, jiný může být úspěšný podnikatel a další může prokázat vysoce efektivní dovednosti v oblasti vedení. Někdo kdo zkrátka ví, jak vám pomoci.

Každý kouč vám něco nabídne. Kouč vám může pomoci k vaší rychlé kariéře nebo řešení překážky v profesním nebo osobním životě, vztazích.

Vždy doporučuji problémy řešit a zejména těm, kteří hledají kariérní postup a cítí, že nějak uvízli. Těm, kteří své úsilí vynaložili zbytečně. Stagnace, přešlapování, nedostatek motivace a síly cokoli měnit. Nebo těm, kteří hledají pomoc v osobních tématech.

Přečtěte si také:  Touha po změně

Jaký druh pomoci bude Vám nejlépe vyhovovat?

Dejte se do toho, řešte to teď.

- Reklama -
Předchozí článek5 chyb v náboru kterým se vyhněte obloukem!
Další článekDobrý životopis pro mě ještě neznamená dobrého kandidáta
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.