Už jste slyšeli o Emoji? Ano? A o Recruitmoji také?

620

Emodži jsou a pravděpodobně i budou všudypřítomné, protože jsou svým způsobem úžasným trendem ve vyjadřování nejrůznějších věcí, stavů, pocitů, postojů a emocí. Kdysi trochu „přihlouplé“ piktogramy dnes dokáží zprostředkovat emoce, poskytnout kontext, shrnout složité myšlenky, oživit text a dát barvu komunikaci. Vše se vyvíjí a některé piktogramy se vyvíjejí stále. Dnes už vám mohu představit i piktogramy pro obor náboru a celou problematiku komunikace s kandidátem, zatím pouze pro platformu Slack a HipChat.

Recruitemoji, tedy náborové piktogramy-emodži pro vás jsou tu!

Recruitmojis: 28 smajlíků navržených pro lidi, od společnosti Recruiting social a určeno výhradně pro ty, kteří se aktivně zabývají náborem. Nejrůznější odznaky a symboly, stavy nabídky a postoje k platu a procesu mezi kandidátem a společnosti, jsou dnes shrnuty do těchto několika emodži, ale stále budou přibývat další. Nyní jsou 100 % pro vás zdarma, tak je zkuste.

Recruitmoji - Náborové piktogramy

- Reklama -
Předchozí článekVideo: Jste ten co bere nebo ten co dává?
Další článekPersonalista a jeho výzvy v roce 2017
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.