Víte co je Colorstrologie? Co o vás říká vaše barva?

729

Občas se díváme na hvězdy a pročítáme naše znamení zvěrokruhu a přemýšlíme, hledáme se, párujeme s jejich popisem a někdy se dostaneme do situace, kdy s popisem nás samotných nechceme souhlasit nebo potřebujeme jen něco doplnit a v ten moment hledáme další zdroje. Já pro vás jeden další mám.

Michele Bernhardt prozkoumala jinou oblast a to oblast barev ve spojitosti s naším narozením, respektive měsícem našeho narození.

Systém nazvaný „Colorstrologie“ vám pomůže orientovat se na jiné úrovni. Astrolog a numerolog Michele Bernhardtová v kombinaci s jednotlivými slunečními znameními a vládnoucími planetami s ohledem na numerologii a astrologii přiřadila barvy Pantone pro každý den a měsíc v roce. Kromě 366 barev narozenin, vymyslela 12 měsíčního průvodce s jednou barvou, která nejlépe vysvětluje váš měsíc narození.

Institut rodinných firem

Předtím, než se ponoříte zjistit to, jaká je vaše barva, musíte se zamyslet. Je důležité kromě vaší barvy přemýšlet i nad tím, jak vás barva vlastně vystihuje a co vám případně chybí nebo vás doplňuje. Tímto způsobem se colorstrologie liší od astrologie, která interpretuje vliv nebeských těles na naše životy. Nesmíte uvíznout s barvou, která je přiřazena vašemu znamení. Pokud vám chybí klid, přidejte více zářivé barvy do vašeho života. Každá barva může být využita různými způsoby, jako je zdobení vašeho domova nebo pracoviště. Vaši barvu můžete nosit, jíst, obklopit se jí nebo o ní jen rozjímat.

Další článek:  Vyhazov z práce

Colorstologie

Colorstrologie povzbuzuje sebereflexi, protože je třeba ptát se sebe sama, co potřebujete nejvíce. Je tak zábavné učit se, jaké barvy přitahujete a co to o vás říká, o vašem životě, o vlastně o všech, kteří se narodili v tomto měsíci.

- Reklama -