Vybudujte si osobní značku. Inspirace od 26 lídrů v oboru!

145

Chcete urychlit úspěch své kariéry prostřednictvím médií? Váš kariérní cíl musí být respektován v oblasti vašeho odborného publika. Uznání je vaším lístkem k realizaci vašich profesionálních cílů. Dozvíte se také zajímavé poznatky o osobních značkách od 26 uznávaných lídrů v oblasti obchodu a marketingu.

Stáhněte si knihu, která obsahuje 26 kapitol, které vás vedou taktikou potřebnou k vybudování vaší osobní značky. Obsahuje také cenné příspěvky od osobností, které uvidíte níže. Skvělý návod na vybudování vaší osobní značky.

Autoři:

Zkuste školení o osobním brandu/ osobní značce: detail školení zde.

 

 

 

Odkaz: theroadtorecognition.com

 

- Reklama -
Předchozí článekMalé a střední podniky bijí na poplach kvůli nedostatku zaměstnanců
Další článekPřipravujete kandidáta na pohovor? Průvodce jak na přípravu kandidáta.
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.