Vzorová náborová kampaň

1551

Už v roce 2011 přišla IKEA s nápadem, jak získat nové pracovníky pro své obchody v Austrálii. Byl vytvořen leták ve formátu A4, obdoba návodu IKEA pro sestavení výrobku. Do stovek boxů svých nejprodávanějších produktů v rozloženém stavu, byl umístěn tento návod na kariéru v IKEA. Když zákazníci koupili výrobek a vzali si jej domů, našli návod k montáži Kariéry uvnitř.

Vzorová náborová kampaň, která funguje

Levná kampaň Kariéra v IKEA přinesla skvělé výsledky. 4285 reakcí 280 kariér „bylo smontováno a složeno“. 280 nových pracovníků firmy IKEA nastoupilo do pracovního poměru.

„Někdy stačí prostě jen dát vědět svým fanouškům, že hledáte nové lidi, trochu netradičním způsobem.“

Nahlédněte do této vzorové kampaně.

Uploaded with permission from Ad Agency The Monkeys and IKEA for http://adsoftheworld.com

- Reklama -
Předchozí článek50 Skvělých HR & náborových statistik! To musíte vidět!
Další článekSoft skills nebo hard skills?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.