Vzorový životopis je mrtvý !

333

Životopis je důležitý dokument pro všechny lovce práce, ale především je důležité, aby zaujal potenciální zaměstnavatele. Kdo je víc kreativní, může někdy uspět před těmi, kteří mají životopis podobný jako vejce vejci. Ilustrátor a kreativní grafik Matteo Innominato vytvořil životopis, který nejlépe popisuje jeho osobní značku a ukazuje, co může do firmy přinést za dovednosti, pokud dostane práci.

Dominantní barva je přátelský žlutá, ilustrovaný autoportrét, originální ikony a snadno čitelná infografika, která představuje zásadní informace ve vizuálně hezkém způsobu prezentace.

Buďte kreativní a úspěch se dostaví.

vzor životopisu netradičně

- Reklama -
Předchozí článekPěstujte svou vůli a zbavte se své závislosti!
Další článekHledání zaměstnanců: Náborové trendy pro rok 2017 (díl. 2)
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.