Začít od nuly je někdy těžké…

251

Společnosti Fundera vytvořila zábavnou infografiku, která ukazuje bývalé práce některých z nejúspěšnějších lidí na světě, jako jsou Jeff Bezos nebo Elon Musk. Právě když jste si mysleli, že všichni se více méně narodili úspěšní nebo z úspěšných a slavných rodin, možná se budete divit, jak složitá byla jejich cesta za jejich úspěchem.

Je to inspirativní vědět, že tito lidé začínali od nuly, než se stali úspěšnými ikonami, kterými jsou dnes.

Pokud byste dnes narazili na Elona Muska, pravděpodobně byste byli v místě, kde byste si možná prohlíželi SpaceX zařízení a startovací rampy v Hawthorne v Kalifornii. Pokud byste ale mohli využít cestování časem až do roku 1988, najdete 17letého brigádníka, který pracuje v těžkých podmínkách výrobce kanadského řeziva a vůbec byste si nedokázali představit to, kam to tento chlapec jednou dotáhne.

Zkuste školení o osobním brandu/ osobní značce: detail školení zde.

Někteří z nejúspěšnějších lidí na světě pracovali dříve, než se stali slavnými, v extrémně nedobrých podmínkách a náročných pracích, aby jim toto vše pomohlo dosáhnout svých snů. Zatímco se někteří rodí bohatí nebo zdědí velké bohatství, může některým právě tato náročná cesta ukázat směr, skrze náročné pracovní a životní podmínky a dovolí jim ukázat opravdovou hodnotu lidské práce.

TIP:  Co že to dělám?

Hledáte-li trochu inspirace, jste tu správně, když budete pokračovat v tvorbě svého podnikatelského plánu a žonglování mezi svými sny a drsnou realitou pracovního života.

Hodně štěstí…

Začít od nuly

- Reklama -