Začněte zde

Vítejte na mém webu kmosek.com, který se zabývá kromě prezentace mých poradenských služeb také množstvím článků s tématikou personalistiky, managementu a osobního rozvoje. Od roku 2010 pomáhám podnikatelům, českým firmám i mezinárodním společnostem dostat z jejich týmů ty nejlepší výkony. Přesněji nastavuju řízení jejich lidských zdrojů tak, aby výsledný stav měl co největší přínos pro celou organizaci. Více o mně naleznete zde.

Pro koho je kmosek.com?

Věřím v poradenskou pomoc malým a středním podnikům a rád jim pomohu na cestě podnikání s různými tématy. Stejně tak majitelům, specialistům HR a manažerům na jejich kariérní cestě a v neposlední řadě pak hledačům životní inspirace a osobního rozvoje.

Řešíte aktuálně tato témata

Články na kmosek.com

Vše jsem pro vás přehledně rozdělil do sekcí a rubrik, každý si zde vybere to své:

HR slovník a manažerský slovník pro vás

Dále jsem pro vás vytvořil slovník, kdyby byla potřeba hledat nějaká hesla a pojmy z oblasti HR nebo managementu, případně dalších souvisejících témat:

https://www.kmosek.com/slovnik/

Sekce know-how

Je zatím ve vývoji a má svou veřejnou a skrytou část. Veřejná obsahuje praktické informace v oblasti HR a managementu a snažím se sem umísťovat to, co by mohlo být pro vaši praxi přínosné. Skrytá část je pak pro účastníky kurzů a workshopů.

https://www.kmosek.com/know-how/

Pomoc firmám a podnikatelům

Když potřebujete cokoli řešit využijte sekci kontakt a formulář, případně vyhledávání a nalezněte konkrétní téma nebo klíčové slovo.

https://www.kmosek.com/?s=

Sdílení a sociální sítě

Články můžete číst zcela zdarma, budu rád za jejich sdílení, odkaz nebo jinou propagaci. Jsem také na sociálních sítích, kam články umísťuji také.

Tiskové zprávy

Pokud máte zájem o můj názor na nějaké téma, komentář k vašemu článku nebo tiskovou zprávu, navštivte sekci tiskové zprávy.

Děkuji Vám za návštěvu.

Petr Kmošek – Firma jsou lidé. Lidé jsou síla!