Životopis na míru? Jak na to?

240

Je tomu skutečně tak, každá pozice obvykle potřebuje jiný životopis anebo mírně upravený. Pokud máme uspět a získat pozornost personalisty, musíme odpovídat na jeho požadavky a ty jsou často umístěny v popisu pracovního inzerátu. Pojďme se na to podívat detailněji.

Společnost Uptowork.com připravila tento hezký manuál k popisu toho, co by měl životopis obsahovat a jak by měl být kompozičně sestaven, aby byl úspěšnějši. Životopis na míru je samozřejmostí, ale je určitě vhodnější poslat 10 životopisů a jít na 3 až 4 pohovory či jich poslat 50 a jít maximálně na 2 pohovory. úspěch tkví v dobrém životopise. 

Životopis na míru

Pokud si i přes tento manuál nevíte rady, jak váš životopis doladit, kontaktujte mne, rád vám pomohu.

 

- Reklama -
Předchozí článekVideo: Mluvme spolu a téma mezilidské vztahy a učit se komunikovat
Další článekVaše firma zavírá. Ptáte se proč? Nemáte totiž lidi!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.