Značka: Hledáme dokonalého kandidáta

443

Díky firmě Shortlister pro vás mám uvedený recept na dokonalého kandidáta. Musím vás opravit, pokud jste našli tento článek a opravdu hledáte toho nejlepšího, tak vás zklamu, nikdo není dokonalý. To, co z velké části definuje úžasného a dokonalého kandidáta, je chování, postoj a mohl bych pokračovat, ale….

Hledání nejlepšího kandidáta

Chcete-li najít nejlepšího kandidáta na trhu, začněte tím, že použijete nějakou vhodnou metodu, jakou je třeba executive search nebo headhunting.

Co dělá dokonalého kandidáta dokonalým?

Vášeň, vlastní iniciativa, proaktivita, celkové naladění, pozitivita, jsou základními předpoklady pro dokonalého kandidáta.

Richard Branson to říká dobře: „Osobnost je klíčová, pokud jste s osobností spokojeni, podívejte na zkušenosti a odborné znalosti kandidáta.“

dokonalý kandidát

- Reklama -
Předchozí článek(AI) Umělá inteligence v náboru a personalistice
Další článekMileniáni a trh práce
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.