Ztratili jste motivaci? Zde je 14 způsobů, jak ji znova naleznete

560

Všichni máme ty dny, kdy jsme opravdu neměli pocit, že to, co děláme má smysl, cítíme se pod psa a nenacházíme motivaci pro svou práci, ale stejně jako vždy to musíme opět nějak překonat a svou práci dokončit.

Ať už je to dnes nebo každý den, tato vtipná infografika nabízí několik tipů, které vám pomohou dostat energii, kterou potřebujete k řešení vašeho seznamu úkolů. Některé z tipů, které uvidíte níže, jsou ty, které jsou často vyzdvihovány, jako je odměňování se za něco, co zvládnete, obtížný úkol nebo překážku, další vám možná pomohou také…

 

Zdroj: www.netcredit.com

- Reklama -
Předchozí článekTato tři klíčová témata v rozvoji vaší firmy nepodceňujte
Další článekMáte osobní nebo kariérní cíle?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.