Jak hodnotit uchazeče u pohovoru? 10 správných signálů!

879

Nalezení vhodného uchazeče, může být skličující proces pro každého zaměstnavatele. V průměru každá společnost obdrží od 100 do 250 žádostí na své otevřené pozice. Zaměstnavatel poté zúží svůj výběr na 4-5 předvybraných  uchazečů o zaměstnání.

10 signálů, jak hodnotit uchazeče u pohovoru

Pro zúžení své volby z uchazečů a rozhodování o tom, který z nich je nejlepší, je důležité podívat se na některé signály, které uchazeči poskytují-vydávají během Vašeho pohovoru.

Měli byste se zaměřit na kandidáty, kteří vykazují většinu těchto signálů, při Vašem pohoru a na základě nich se správně rozhodnout, pojďme na ně.

10 signálů vhodného uchazečeZdroj: recruiterbox.com

- Reklama -
Předchozí článek10 věcí, které jsem měl o své kariéře a podnikání vědět už dávno!
Další článekŠkolte se s námi skrze dotace, začínáme již 1.4.2016!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.